METALL KONSTRUKTSIOONID

Info

FAGELi metallitöötlemistsehh on moodne tootmisüksus professionaalsete spetsialistidega, kelle eesmärgiks on kvaliteetse ja konkurentsivõimelise toodangu pakkumine.
Toodetavate metallkonstruktsioonide maksimaalsed mõõdud võivad olla 3000mm x 3000mm x 10 000mm, maksimaalne kaal 2000kg.

Meil toodetakse ja keevitatakse metalltorusid –ja talasid (ümarprofiil, nelikantprofiil), lehtvaltsmetalli (paksus 1mm kuni 20mm). Töödeldavateks materjalideks on teras, roostevaba teras ja alumiinium.

Tootmistsehhi on kohandatud värvikamber mõõtmetega 17000mm x 12000mm x 4000mm värvitööde teostamiseks keskkonnas korrosiooniklassiga C3 (Medium). Värvimistöödel kasutatakse epoksiidvärve ning elastseid polüuretaanvärve katvusega 80µm + 80 µm. Värvivalik vastavalt kliendi soovile. Tänu koostööle heade koostööpartneritega saame teenustena pakkuda ka metallkonstruktsioonide liivaga puhastamist ning kuumtsinkimist.

Meie poolt teostatavate metalltoodete liigid on: tiibväravad, liugväravad, aiapaneelid, mastid, trepid, estakaadid, metallsõrestikud jne.